dr n. med. Wojciech Połom

urolog

Certyfikowany chirurg robotowy (CMR Surgical, Cambridge). Członek zarządu sekcji Endourologii i ESWL Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU).

Umów wizytę onlineUmów wizytę telefonicznie
dr n. med. Wojciech Połom

Dr n. med. Wojciech Połom to doświadczony urolog i specjalista w dziedzinie chirurgii. Ukończył studia na Akademii Medycznej w Gdańsku na wydziale lekarskim, a po zakończeniu studiów odbył staż podyplomowy w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, zdobywając pełne prawo do wykonywania zawodu lekarza.

Jako uznany specjalista urologii, zdobył tytuł FEBU (Fellow of the European Board of Urology) po zdaniu Europejskiego Egzaminu Specjalizacyjnego EBU (European Board of Urology) w 2016 roku. Pracuje również jako adiunkt w Klinice Urologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, uczestnicząc w organizacji warsztatów i wykładów dla studentów. Ponadto, od 2011 roku współpracuje z Katedrą i Zakładem Farmacji Klinicznej i Biofarmacji Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w zakresie badań nad farmakokinetyką leków.

Doktor Wojciech Połom kontynuował rozwijanie swoich umiejętności, zdobywając certyfikat chirurga robotowego w 2022 roku. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU), Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU) i Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Onkologicznych (ESSO).

Jego obszar pracy obejmuje diagnostykę i leczenie chorób urologicznych, a także wykonywanie różnorodnych badań diagnostycznych i zabiegów urologicznych. Specjalizuje się m.in. w leczeniu raka prostaty, pęcherza moczowego, prącia, jądra, łagodnego rozrostu prostaty, kamicy moczowej, impotencji, zapalenia prostaty, wad układu moczowego oraz innych schorzeń związanych z układem moczowym. Jego praca jest doceniana zarówno w Polsce, jak i za granicą, a liczne publikacje naukowe świadczą o jego zaangażowaniu w rozwój medycyny.

Wojciech Połom – ZnanyLekarz.pl

Publikacje naukowe

UrologiaUsage of invisible near infrared light (NIR) fluorescence with indocyanine green (ICG) and methylene blue (MB) in urological oncology
UrologiaUse of invisible near infrared light fluorescence with indocyanine green and methylene blue in urology
UrologiaInitial Experience of the Versius Robotic System in Robot-Assisted Radical Prostatectomy: A Study of 58 Cases
UrologiaFluorescent Versus Radioguided Lymph Node Mapping in Bladder Cancer
UrologiaChallenging Visualization of Sentinel Lymph Nodes in Upper Urinary Tract Urothelial Carcinoma
UrologiaMapowanie przerzutów raka pęcherza moczowego do węzłów chłonnych miednicy z użyciem różnych technik wspomagających obrazowanie dróg chłonnych

Certyfikaty

Zabiegi

dr n. med. Wojciech Połom

certyfikowany chirurg robotowy

Lekarz posiadający praktykę w operacjach urologicznych, w tym z zastosowaniem systemów robotowych.


Alfa Clinic

Rejestracja

575 701 602
kontakt@alfa-clinic.pl

Poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-14:00


ALFA CLINIC CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.
ul. Gen. Władysława Andersa 20/U1
80-175 Gdańsk


Wskazówki dojazdu:

PARKING KLINIKA

Facebook Instagram Youtube TikTok Linkedin Whatsapp

Wskazówki dojazdu

Nawiguj do Nas

PARKING KLINIKA