Chirurgia robotowa

Centrum edukacji i wsparcia chirurgii robotowej

Przygotowanie do zabiegu z wykorzystaniem robota chirurgicznego oraz cały proces leczniczy wraz z opieką po zabiegu


Chirurgia robotowa

Szanowni Pacjenci.

Chcielibyśmy poinformować, że w Centrum Medycznym Alfa Clinic w Gdańsku, we współpracy z firmą CMR Surgical z Cambridge, powstał Zespół Medyczny dedykowany pacjentom, którzy planują zabieg z wykorzystaniem robota chirurgicznego lub są już po operacji z jego wykorzystaniem. Nasz zespół ma za zadanie przygotowanie pacjenta do zabiegu z wykorzystaniem robota chirurgicznego, przeprowadzenie pacjenta przez cały proces leczniczy oraz opiekę po zabiegu. Skład naszego zespołu obejmują:

Chirurgia robotowa
Chirurgia robotowa certyfikat
Chirurgia robotowa Versius
Chirurgia robotowa Intuitiv

Urolodzy

Urolodzy

Specjaliści w diagnostyce raka prostaty oferujący pełną diagnostykę w kierunku raka prostaty w tym badanie fizykalne, USG transrektalne oraz biopsje fuzyjne prostaty


Chirurdzy

Chirurdzy

Specjaliści wykonujący operacje i zabiegi chirurgiczne, wykorzystują wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin medycyny.

Androlodzy

Androlodzy

Specjaliści zajmujący się diagnostyką i leczeniem zaburzeń hormonalnych w trakcie leczenia raka prostaty.


Seksuolodzy

Seksuolodzy

Specjaliści w obszarze seksuologii, dostarczający wsparcie i konsultacje pacjentom, dbający o aspekty zdrowia seksualnego w tym leczący zaburzenia erekcji powstałe po zabiegach prostatektomii.

Radiolog

Radiolodzy

Specjalistka diagnostyki obrazowej odpowiedzialna za interpretację badań radiologicznych w szczególności MRI prostaty wspierająca zespół w planowaniu biopsji fuzyjnych prostaty i monitorowaniu w badaniach USG stanu zdrowia po operacji.


Fizjoterapeuci

Fizjoterapeuci

Specjaliści w diagnostyce raka prostaty oferujący pełną diagnostykę w kierunku raka prostaty w tym badanie fizykalne, USG transrektalne oraz biopsje fuzyjne prostaty


Dietetyk

Dietetycy

Specjalistka ds. żywienia, która dostosowuje plany żywieniowe do indywidualnych potrzeb pacjenta, wspierając proces dostosowania wagi umożliwiającej wykonanie zabiegu oraz rekonwalescencji.

Psychologowie

Psychologowie

Specjalistki Psychologii i Psychologii Klinicznej oferujące wsparcie psychiczne, zarówno przed, w trakcie przygotowania, jak i po zabiegu.

Inni specjaliści

Do państwa dyspozycji są również lekarze innych specjalizacji w tym gastroenterologii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, nefrologii, kardiologii, endokrynologii, hipertensjologii oraz diabetologii żeby w razie potrzeby dostosować diagnostykę oraz leczenie indywidualnie do każdego pacjenta.

CMR Surgical

Zespół Medyczny Alfa Clinic i CMR Surgical dążą do zapewnienia pacjentom kompleksowej opieki, wykorzystując nowoczesne technologie chirurgiczne. Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebują dodatkowych informacji, zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Informator

Centrum edukacji

i wsparcia chirurgii robotowej

Nasz zespół ma za zadanie przygotowanie pacjenta do zabiegu z wykorzystaniem robota chirurgicznego, przeprowadzenie pacjenta przez cały proces leczniczy oraz opiekę po zabiegu.


Alfa Clinic

Rejestracja

575 701 602
kontakt@alfa-clinic.pl

Poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-14:00


ALFA CLINIC CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.
ul. Gen. Władysława Andersa 20/U1
80-175 Gdańsk


Wskazówki dojazdu:

PARKING KLINIKA

Facebook Instagram Youtube TikTok Linkedin Whatsapp

Wskazówki dojazdu

Nawiguj do Nas

PARKING KLINIKA