dr n. med. Tomasz Cwaliński

chirurg ogólny i onkologiczny

Certyfikowany chirurg robotowy (Intuitiv), lekarz posiadający praktykę w wykonywaniu zabiegów onkologicznych przewodu pokarmowego.

Umów wizytę onlineUmów wizytę telefonicznie
dr n. med. Tomasz Cwaliński

Dr n. med. Tomasz Cwaliński to doświadczony chirurg onkolog, specjalizujący się w leczeniu nowotworów przewodu pokarmowego, piersi oraz skóry. Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z 2013 roku, od samego początku swojej kariery związany z Katedrą i Kliniką Chirurgii Onkologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie odbył specjalizację.

Od 2022 roku pracuje w Klinice Chirurgii Onkologicznej, Transplantacyjnej i Ogólnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego obszar zainteresowań obejmuje leczenie nowotworów żołądka, jelita grubego, odbytnicy, piersi oraz skóry, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych, minimalnie inwazyjnych metod takich jak laparoskopia i chirurgia robotowa (certyfikowany chirurg robotowy systemu DaVinci).

Dr Cwaliński aktywnie rozwija swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w licznych kursach i stażach zarówno w Polsce, jak i za granicą. W 2021 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej, a w 2023 roku zdał egzamin specjalizacyjny z chirurgii onkologicznej. Jest także zaangażowany w nauczanie studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i był opiekunem Studenckiego Koła Naukowego 4.0 przy Katedrze Chirurgii Onkologicznej.

Poza pracą kliniczną, dr Cwaliński angażuje się w działalność społeczną, zwłaszcza w obszarze profilaktyki nowotworów. Nagrodzony został m.in. nagrodą Rektora Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego za działalność studencką na rzecz społeczeństwa. Dodatkowo, od wielu lat zaangażowany jest w działalność hospicyjną, udzielając pomocy chorym i ich rodzinom.

Tomasz Cwaliński – ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Tomasz Cwaliński

certyfikowany chirurg robotowy Intuitiv

lekarz posiada praktykę w wykonywaniu zabiegów onkologicznych przewodu pokarmowego.


Alfa Clinic

Rejestracja

575 701 602
kontakt@alfa-clinic.pl

Poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-14:00


ALFA CLINIC CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.
ul. Gen. Władysława Andersa 20/U1
80-175 Gdańsk


Wskazówki dojazdu:

PARKING KLINIKA

Facebook Instagram Youtube TikTok Linkedin Whatsapp

Wskazówki dojazdu

Nawiguj do Nas

PARKING KLINIKA