Żeńska Klinika

Kompleksowa pomoc na każdym etapie leczenia.

Centrum Medyczne dla Zdrowia Kobiet


Żeńska Klinika

Nasza Wizja

Żeńska Klinika powstała w oparciu o przekonanie, że zdrowie kobiet wymaga indywidualnego podejścia i wysokiej jakości opieki. Dążymy do stworzenia miejsca, w którym każda kobieta znajdzie wsparcie w każdym aspekcie swojego zdrowia.

Ginekologia

Ginekolog oraz Internista

Ginekolog lub lekarz chorób wewnętrznych (internista), będący najbliższymi kobiecie specjalistami będzią jej lekarzami prowadzącym a także koordynatorami zespołu specjalistów, których będzie potrzebowała. Ich rolą będzie opieka nad pacjentką, ale także współpraca z lekarzami reprezentującymi różne dziedziny medycyny, tworząc zespół kompleksowej opieki zdrowotnej dla kobiety.

Pediatria

Pediatria

Dla najmłodszych pacjentek oferujemy specjalistyczną opiekę pediatryczną, wspierając rozwój i zdrowie od najwcześniejszych lat życia. Nasz pediatra koordynuje zespołem specjalistów, aby zapewnić  opiekę dla dzieci i młodzieży.

Badania lekarskie dla kobiet

Diagnostyka ginekologiczna

Nasza jednostka specjalizuje się w precyzyjnej diagnostyce schorzeń kobiecego układu rozrodczego, wykorzystując nowoczesne technologie i badania oraz dba o profilaktykę kobiecych schorzeń i badania przesiewowe różnych nowotworów.

Konsultacje Specjalistyczne

Zapewniamy szeroką gamę konsultacji specjalistycznych, obejmujących dziedziny takie jak endokrynologia, kardiologia, chirurgia onkologiczna, psychologia zdrowia kobiet, dermatologia i wiele innych. Znając potrzeby kobiet w naszym zespole specjalistów znaleźli się również chirurg plastyczny, lekarz medycyny estetycznej, fizjoterapeutki uroginekologiczny, dietetyk oraz podolog.  Nasz zespół specjalistów pracuje wspólnie, aby dostarczyć kompleksowe rozwiązania zdrowotne.

Laboratorium Medyczne

Nasze laboratorium medyczne gwarantuje dokładne i szybkie analizy wyników badań, umożliwiając precyzyjną diagnostykę i skuteczne monitorowanie postępów leczenia.

Psychologia Zdrowia Kobiet

Nasi doświadczeni psychologowie specjalizujący się w obszarze zdrowia psychicznego kobiet dostarczają wsparcia emocjonalnego i psychologicznego, dbając o holistyczne podejście do opieki zdrowotnej.

Dietetyka i Fizjoterapia

Nasi specjaliści ds. dietetyki i fizjoterapeuci wspierają kobiety w osiąganiu i utrzymaniu optymalnej wagi, kondycji fizycznej i zdrowego stylu życia.

Jak skorzystać?

Stworzyliśmy pakiety medyczne dla kobiet w każdym przedziale wiekowym, możesz zobaczyć jakie badania proponujemy i skontaktować się z naszym Centrum Medycznym Alfa Clinic w celu rozpoczęcia programu wraz z inicjującą go wizytą ginekologiczną lub pediatryczną dla dzieci. Nasz zespół lekarzy zawsze gotów jest dostosować plan leczenia do indywidualnych potrzeb każdej pacjentki. Żeńska Klinika to partner w Twojej drodze do zdrowia kobiety.

Pakiet Badań Zdrowie Małej Kobiety

Pakiet Zdrowie
Małej Kobiety 1+

Pakiet Badań Zdrowie Młodej Kobiety

Pakiet Zdrowie
Młodej Kobiety 18+

Pakiet Badań Zdrowie Dojrzałej Kobiety

Pakiet Zdrowie
Dojrzałej Kobiety 50+

Pakiet Badań Zdrowie Starszej Kobiety

Pakiet Zdrowie
Starszej Kobiety 70+

Alfa Clinic

Rejestracja

575 701 602
kontakt@alfa-clinic.pl

Poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-14:00


ALFA CLINIC CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.
ul. Gen. Władysława Andersa 20/U1
80-175 Gdańsk


Wskazówki dojazdu:

PARKING KLINIKA

Facebook Instagram Youtube TikTok Linkedin Whatsapp

Wskazówki dojazdu

Nawiguj do Nas

PARKING KLINIKA