Nefrologia

Chirurgia naczyniowa to dziedzina medycyny, która zajmuje się leczeniem chorób naczyń krwionośnych, takich jak zwężenie tętnic, żylaki czy zakrzepy. Chirurg naczyniowy wykonuje różnego rodzaju zabiegi, takie jak angioplastyka, wszczepienie stentów czy usunięcie zakrzepów. Jeśli masz problemy z układem naczyniowym, takie jak ból nóg, obrzęki czy problemy z krążeniem, warto udać się do chirurga naczyniowego, który pomoże zdiagnozować i leczyć Twoje dolegliwości.

Nefrologia to dziedzina medycyny koncentrująca się na profilaktyce, diagnostyce oraz leczeniu chorób nerek oraz układu moczowego. Celem zapewnienia odpowiedniej opieki nad chorym nefrolog posługuje się nie tylko wynikami badań krwi oraz moczu, ale także wspomaga się badaniami obrazowymi takimi jak USG jamy brzusznej, tomografią komputerową, rezonansem magnetycznym, scyntygrafią oraz konsultacjami innych specjalistów.

Nasza poradnia nefrologiczna specjalizuje się w wykrywaniu, diagnozowaniu przyczyn, leczeniu oraz prewencji kamicy układu moczowego skupiając w swoim zespole nefrologa, transplantologa, urologa oraz dietetyka.

Na konsultacje nefrologiczne zapraszamy pacjentów z:

  • nawracającymi infekcjami układu moczowego
  • kamicą układu moczowego
  • zaburzeniami oddawania moczu
  • niewydolnością nerek
  • kłębuszkowym zapaleniem nerek
  • wielotorbielowatością nerek
  • białkomoczem
Nefrologia

Specjaliści

Alfa Clinic

Rejestracja

575 701 602
kontakt@alfa-clinic.pl

Poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-14:00


ALFA CLINIC CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.
ul. Gen. Władysława Andersa 20/U1
80-175 Gdańsk


Wskazówki dojazdu:

PARKING KLINIKA

Facebook Instagram Youtube TikTok Linkedin Whatsapp

Wskazówki dojazdu

Nawiguj do Nas

PARKING KLINIKA