lek. Michał Kuling

radiolog

Specjalista przyjmuje w Alfa Clinic w Gdańsku, gdzie możesz umówić się na wizytę zarówno online, jak i telefonicznie.

Umów wizytę onlineUmów wizytę telefonicznie
lek. Michał Kuling

Lek. Michał Kuling, absolwent renomowanego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, to lekarz z pasją i zaangażowaniem w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Jego droga zawodowa rozpoczęła się od szkolenia specjalizacyjnego w Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku, gdzie zdobył solidne podstawy w tej dziedzinie. Obecnie pełni funkcję starszego lekarza rezydenta w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, kontynuując swoje doskonalenie zawodowe.

Jako aktywny członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, lek. Kuling regularnie uczestniczy w licznych kursach, konferencjach i kongresach, stale poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w największych ośrodkach referencyjnych województwa pomorskiego, zdobył cenne umiejętności w zakresie diagnostyki obrazowej.

Specjalizuje się w wykonywaniu różnorodnych badań ultrasonograficznych, obejmujących m.in. piersi, tarczycę, jamę brzuszną, układ moczowy, tkanki miękkie oraz węzły chłonne. Ponadto, zajmuje się diagnostyką obrazową piersi, korzystając z różnych metod, takich jak USG, TK, MR czy RTG. Indywidualne podejście do każdego pacjenta, gruntowne zapoznanie się z jego historią zdrowotną oraz jasne omówienie wyników badań są dla lek. Kulinga priorytetem w pracy z pacjentami. Jego zaangażowanie i troskliwość sprawiają, że pacjenci czują się komfortowo i bezpiecznie podczas diagnostyki obrazowej.

Michał Kuling – ZnanyLekarz.pl
Alfa Clinic

Rejestracja

575 701 602
kontakt@alfa-clinic.pl

Poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-14:00


ALFA CLINIC CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.
ul. Gen. Władysława Andersa 20/U1
80-175 Gdańsk


Wskazówki dojazdu:

PARKING KLINIKA

Facebook Instagram Youtube TikTok Linkedin Whatsapp

Wskazówki dojazdu

Nawiguj do Nas

PARKING KLINIKA