Męska Klinika

Kompleksowa pomoc na każdym etapie leczenia.

Centrum Medyczne dla Zdrowia Mężczyzn


Męska Klinika

Nasza Wizja

Męska Klinika powstała z przekonaniem, że zdrowie mężczyzn wymaga dedykowanego podejścia i wyspecjalizowanej opieki. Naszym celem jest stworzenie miejsca, do którego mężczyzna może przyjść z każdym problemem zdrowotnym. Mężczyźni w różnym wieku mają zróżnicowane potrzeby zdrowotne, dlatego stworzyliśmy Męską Klinikę, w której każdy mężczyzna znajdzie pomoc.

Urologia

Urologia

Urolog, będący najbliższym mężczyźnie specjalistą będzie jego lekarzem prowadzącym a także koordynatorem zespołu specjalistów, których będzie potrzebował. Jego rolą będzie opieka nad pacjentem, ale także współpraca z lekarzami reprezentującymi różne dziedziny medycyny, tworząc zespół kompleksowej opieki zdrowotnej dla mężczyzny.

Pediatria

Pediatria

Pediatra, będący jednym z pierwszych lekarzy mający kontakt z małym mężczyzną, będzie jego lekarzem prowadzącym oraz będzie koordynował zespołem specjalistów, których dziecko może potrzebować.

badania lekarskie dla mężczyzn

Diagnostyka Urologiczna

Nasza jednostka specjalizuje się w precyzyjnej diagnostyce schorzeń układu moczowo-płciowego, wykorzystując nowoczesne technologie i badania oraz dba o profilaktykę schorzeń męskich i badania przesiewowe różnych nowotworów.

Konsultacje Specjalistyczne

Oferujemy szeroki zakres konsultacji specjalistycznych, umożliwiając naszym pacjentom skorzystanie z ekspertyzy lekarzy różnych dziedzin, takich jak kardiologia, gastroenterologia, endokrynologia, chirurgia, radiologia, seksuologia i wielu innych.

Laboratorium Medyczne

Nasze laboratorium gwarantuje szybką i precyzyjną analizę wyników badań, umożliwiając skuteczną diagnostykę i monitorowanie postępów leczenia.

Psychologia Zdrowia Mężczyzn

Zatrudniamy doświadczonych psychologów specjalizujących się w obszarze zdrowia psychicznego mężczyzn, dostarczając wsparcia emocjonalnego w procesie leczenia.

Dietetyka i Fizjoterapia

Specjaliści ds. dietetyki i fizjoterapeuci wspierają naszych pacjentów w osiąganiu i utrzymaniu optymalnej kondycji fizycznej.

Jak skorzystać?

Stworzyliśmy pakiety medyczne dla mężczyzn w każdym przedziale wiekowym, możesz zobaczyć jakie badania proponujemy i skontaktować się z naszym Centrum Medycznym Alfa Clinic w celu umówienia wizyty. Nasz zespół lekarzy jest gotów dostosować plan leczenia do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Męska Klinika to partner w Twojej drodze do zdrowia mężczyzny.

Pakiet Badań Zdrowie Małego Mężczyzny

Pakiet Zdrowie
Małego Mężczyzny 1+

Pakiet Badań Zdrowie Młodego Mężczyzny

Pakiet Zdrowie
Młodego Mężczyzny 18+

Pakiet Badań Zdrowie Dojrzałego Mężczyzny

Pakiet Zdrowie
Dojrzałego Mężczyzny 50+

Pakiet Badań Zdrowie Starszego Mężczyzny

Pakiet Zdrowie
Starszego Mężczyzny 70+

Alfa Clinic

Rejestracja

575 701 602
kontakt@alfa-clinic.pl

Poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-14:00


ALFA CLINIC CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.
ul. Gen. Władysława Andersa 20/U1
80-175 Gdańsk


Wskazówki dojazdu:

PARKING KLINIKA

Facebook Instagram Youtube TikTok Linkedin Whatsapp

Wskazówki dojazdu

Nawiguj do Nas

PARKING KLINIKA