lek. Małgorzata Barska

urolog, seksuolog

Specjalista przyjmuje w Alfa Clinic w Gdańsku, gdzie możesz umówić się na wizytę zarówno online, jak i telefonicznie.

Umów wizytę onlineUmów wizytę telefonicznie
lek. Małgorzata Barska

Doktor Małgorzata Barska to wybitna lekarka, która ukończyła Wydział Lekarski Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w 2016 roku. Aktualnie, znajduje się w trakcie specjalizacji z urologii w renomowanym 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku oraz kontynuuje studia podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej na SWPS w Sopocie. Jej zaangażowanie w rozwój zawodowy jest widoczne poprzez aktywne uczestnictwo w szkoleniach i kongresach urologicznych, jako członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego od 2019 roku.

Posiadając imponujące kwalifikacje, doktor Barska zdobyła certyfikaty z zakresu ultrasonografii urologicznej, w tym kursy specjalistyczne w RSU Zamość i USG Trener Warszawa. W ramach swojej praktyki, specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów chirurgicznych, takich jak obrzezanie, kalibracja cewki moczowej oraz frenuloplastyka, oferując pacjentom skuteczną i bezpieczną opiekę.

Jej obszar działania obejmuje diagnostykę i leczenie szeregu schorzeń, w tym chorób męskich narządów płciowych, chorób prostaty, kamicy nerkowej, nowotworów układu moczowego, zaburzeń erekcji, czy też infekcji dróg moczowych. Dzięki jej wiedzy, doświadczeniu oraz empatycznemu podejściu, pacjenci mogą być pewni otrzymania kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie.

Małgorzata Barska – ZnanyLekarz.pl
Alfa Clinic

Rejestracja

575 701 602
kontakt@alfa-clinic.pl

Poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-14:00


ALFA CLINIC CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.
ul. Gen. Władysława Andersa 20/U1
80-175 Gdańsk


Wskazówki dojazdu:

PARKING KLINIKA

Facebook Instagram Youtube TikTok Linkedin Whatsapp

Wskazówki dojazdu

Nawiguj do Nas

PARKING KLINIKA