lek. Maciej Milewczyk

urolog w trakcie specjalizacji, medycyna estetyczna

Specjalista przyjmuje w Alfa Clinic w Gdańsku, gdzie możesz umówić się na wizytę zarówno online, jak i telefonicznie.

Umów wizytę onlineUmów wizytę telefonicznie
lek. Maciej Milewczyk

lek. Maciej Milewczyk jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalizuje się w dziedzinie urologii, a jednocześnie wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Obecnie pracuje i odbywa szkolenie specjalizacyjne na oddziale Urologii w szpitalu w Kościerzynie, co umożliwia mu rozwijanie swoich umiejętności w leczeniu schorzeń układu moczowego. Jako członek Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego (AUA), Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU) oraz Polskiego Towarzystwa Urologii (PTU), utrzymuje się na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie urologii.

W pracy lekarza Milewczyka kładzie się duży nacisk na budowanie zaufania i dobry kontakt z pacjentami. Jego podejście terapeutyczne opiera się na wspólnym wyborze terapii, a także na holistycznym podejściu do leczenia, uwzględniając aspekty psychologiczne, dietetyczne oraz fizjoterapeutyczne. Współpracuje z różnymi specjalistami, aby dostarczać kompleksową opiekę medyczną.

W zakresie urologii, leczy różnorodne schorzenia, takie jak stulejka, kamica nerkowa i moczowa, przerost prostaty, rak prostaty, rak pęcherza moczowego, zapalenie prostaty czy rak jądra. Ponadto, jako lekarz medycyny estetycznej, oferuje usługi związane m.in. z redukcją zmarszczek oraz leczeniem nadpotliwości.

Dzięki regularnemu uczestnictwu w kongresach i kursach, lekarz ten dąży do świadczenia usług na najwyższym poziomie, wykorzystując najnowocześniejsze metody leczenia dostępne w dziedzinie urologii i medycyny estetycznej.

Maciej Milewczyk – ZnanyLekarz.pl
Alfa Clinic

Rejestracja

575 701 602
kontakt@alfa-clinic.pl

Poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-14:00


ALFA CLINIC CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.
ul. Gen. Władysława Andersa 20/U1
80-175 Gdańsk


Wskazówki dojazdu:

PARKING KLINIKA

Facebook Instagram Youtube TikTok Linkedin Whatsapp

Wskazówki dojazdu

Nawiguj do Nas

PARKING KLINIKA