mgr Kinga Samborska

fizjoterapeuta

Specjalista przyjmuje w Alfa Clinic w Gdańsku, gdzie możesz umówić się na wizytę zarówno online, jak i telefonicznie.

Umów wizytę onlineUmów wizytę telefonicznie
mgr Kinga Samborska

Mgr Kinga Samborska to wykwalifikowana fizjoterapeutka, posiadająca tytuł magistra fizjoterapii oraz ukończoną edukację na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Jej zaangażowanie w doskonalenie umiejętności terapeutycznych widoczne jest w licznych szkoleniach i kursach specjalistycznych, z których korzysta, aby świadczyć kompleksową opiekę pacjentom.

Obecnie, na co dzień, pracuje w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym, gdzie specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów na oddziale chirurgii ogólnej i onkologicznej. Jej obszarem ekspertyzy jest usprawnianie pacjentów w pierwszych dniach po operacjach, prehabilitacja przed zabiegami onkologicznymi oraz konsultacje z pacjentami z zaburzeniami w obrębie miednicy mniejszej.

Kinga Samborska zdobyła doświadczenie w prowadzeniu rehabilitacji po operacjach związanych z rakiem piersi, w tym także po zabiegach oszczędzających, limfadenektomii oraz amputacjach z i bez rekonstrukcji jednoczasowej.

Fizjoterapeutka ta dedykuje swoją praktykę zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy borykają się z różnorodnymi dysfunkcjami i zmianami w obrębie brzucha i dna miednicy. Jej obszar działania obejmuje problemy takie jak nietrzymanie moczu, gazów, stolca, blizny, stomia tymczasowa, ból oraz inne zaburzenia związane z tym obszarem.

Kinga Samborska stawia sobie za cel wspomaganie pacjentów, pokazanie im drogi do zdrowia i przywrócenie wiary we własne siły. Jej praca opiera się na współpracy z pacjentami w dążeniu do ustalonych celów. Wykorzystuje różnorodne techniki, w tym techniki manualne, drenaż limfatyczny, pracę na przeponie, ćwiczenia, terapię powięziową, kinesiotaping oraz edukację pacjenta.

Leczone przez Kingę Samborską schorzenia obejmują m.in. bóle głowy, obrzęk limfatyczny, obrzęk pooperacyjny, ograniczenie zakresu ruchów, ból pleców, nietrzymanie moczu, bóle mięśni, obniżenie i wypadanie narządów miednicy, blizny, bóle kręgosłupa, hemoroidy, urazy okołoporodowe, szczelina odbytu, zaparcia, tymczasowa stomia, nietrzymanie stolca, zespół niskiej resekcji odbytnicy oraz zespół sieci pachowej.

Zakres porad oferowanych przez mgr Kingę Samborską obejmuje rehabilitację medyczną, kinezyterapię, fizjoterapię uroginekologiczną, leczenie bólu, oraz masaż leczniczy. Jej praktyka to miejsce, gdzie pacjenci mogą liczyć na profesjonalizm, indywidualne podejście i kompleksową opiekę w procesie powrotu do zdrowia.

Kinga Samborska – ZnanyLekarz.pl
Alfa Clinic

Rejestracja

575 701 602
kontakt@alfa-clinic.pl

Poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-14:00


ALFA CLINIC CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.
ul. Gen. Władysława Andersa 20/U1
80-175 Gdańsk


Wskazówki dojazdu:

PARKING KLINIKA

Facebook Instagram Youtube TikTok Linkedin Whatsapp

Wskazówki dojazdu

Nawiguj do Nas

PARKING KLINIKA