mgr Katarzyna Goc

fizjoterapeuta

Specjalista przyjmuje w Alfa Clinic w Gdańsku, gdzie możesz umówić się na wizytę zarówno online, jak i telefonicznie.

Umów wizytę onlineUmów wizytę telefonicznie
mgr Katarzyna Goc

Mgr Katarzyna Goc jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia, posiadającą bogate doświadczenie w kompleksowej rehabilitacji uroginekologicznej kobiet. Jej praktyka obejmuje zarówno okres ciąży, jak i połóg, skupiając się także na kobietach borykających się z problemami nietrzymania moczu różnego pochodzenia czy obniżeniem narządów miednicy mniejszej. Jednym z atutów oferty jest możliwość przeprowadzenia rehabilitacji z dojazdem do pacjenta.

Leczone przez mgr Katarzynę Goc schorzenia to m.in. bóle kręgosłupa, rwa kulszowa, nietrzymanie moczu, obniżenie narządów rodnych, dolegliwości bólowe w ciąży i połogu, blizna po cesarskim cięciu/nacięciu krocza oraz trening mięśni dna miednicy.

Zakres porad oferowanych przez mgr Katarzynę Goc obejmuje fizjoterapię uroginekologiczną oraz fizykoterapię. Specjalistka ta przeszła szereg kursów doskonalących jej wiedzę w obszarze rehabilitacji uroginekologicznej, co potwierdza jej zaangażowanie w rozwijanie kompetencji.

Jako profesjonalna fizjoterapeutka, mgr Katarzyna Goc kładzie nacisk na indywidualne podejście do pacjentek, dostosowując rehabilitację do ich potrzeb i dolegliwości. Jej praktyka jest ukierunkowana na poprawę jakości życia kobiet, zwłaszcza w trudnych okresach jak ciąża, poród czy połóg.

Katarzyna Goc – ZnanyLekarz.pl
Alfa Clinic

Rejestracja

575 701 602
kontakt@alfa-clinic.pl

Poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-14:00


ALFA CLINIC CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.
ul. Gen. Władysława Andersa 20/U1
80-175 Gdańsk


Wskazówki dojazdu:

PARKING KLINIKA

Facebook Instagram Youtube TikTok Linkedin Whatsapp

Wskazówki dojazdu

Nawiguj do Nas

PARKING KLINIKA