lek. Julia Milewczyk

ginekolog w trakcie specjalizacji

Specjalista przyjmuje w Alfa Clinic w Gdańsku, gdzie możesz umówić się na wizytę zarówno online, jak i telefonicznie.

Umów wizytę onlineUmów wizytę telefonicznie
lek. Julia Milewczyk

Julia Milewczyk to lekarka w trakcie specjalizacji  z  położnictwa i ginekologii, pracująca również z pacjentkami seksuologicznymi. Absolwentka renomowanego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, wyróżniona Nagrodą Rektora za aktywną pomoc w trakcie pandemii. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu.

Podczas studiów angażowała się w działalność Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, gdzie była aktywna w sprawach zdrowia, praw reprodukcyjnych oraz AIDS. Posiada doświadczenie zdobyte podczas praktyk zawodowych na Malcie. Jest także absolwentką kierunku Seksuologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

W pracy ambulatoryjnej lek. Julia Milewczyk zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń seksualnych, bólu miednicy mniejszej, pochwicy, bolesnego miesiączkowania oraz chorób narządów płciowych. Lekarka zajmuje się również prowadzeniem pacjentek ciężarnych od okresu przedkoncepcyjnego, aż do porodu. 

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz European Network of Trainees in Obstetrics and Gynaecology. Utrzymuje aktywność naukową i zawodową, biorąc udział w kursach, konferencjach i szkoleniach. Udziela konsultacji również w języku angielskim. Jej praca opiera się na indywidualnym podejściu do pacjentek oraz stałym podnoszeniu kwalifikacji, aby świadczyć wysoką jakość opieki medycznej.

Julia Milewczyk – ZnanyLekarz.pl
Alfa Clinic

Rejestracja

575 701 602
kontakt@alfa-clinic.pl

Poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-14:00


ALFA CLINIC CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.
ul. Gen. Władysława Andersa 20/U1
80-175 Gdańsk


Wskazówki dojazdu:

PARKING KLINIKA

Facebook Instagram Youtube TikTok Linkedin Whatsapp

Wskazówki dojazdu

Nawiguj do Nas

PARKING KLINIKA