lek. Joanna Kulińska

chirurg plastyczny

Specjalista przyjmuje w Alfa Clinic w Gdańsku, gdzie możesz umówić się na wizytę zarówno online, jak i telefonicznie.

Umów wizytę onlineUmów wizytę telefonicznie
lek. Joanna Kulińska

Doktor Joanna Kulińska to doświadczony specjalista chirurgii plastycznej, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją specjalizację w chirurgii plastycznej rozpoczęła w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi. Następnie kontynuowała szkolenie specjalizacyjne w Klinice Chirurgii Plastycznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Podczas praktyki zdobyła szerokie doświadczenie w przeprowadzaniu zarówno zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej, jak i rekonstrukcyjnej. Specjalizuje się w leczeniu zmian nowotworowych tkanek miękkich twarzy, głowy i powłok ciała, rekonstrukcji ubytków tkankowych u pacjentów poszkodowanych po wypadkach, leczeniu ran przewlekłych oraz oparzeń.

Doktor Kulińska posiada tytuł specjalisty chirurgii plastycznej, zdany z wynikiem bardzo dobrym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Jako wykładowca akademicki w Klinice Chirurgii Plastycznej GUMed prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami kierunku lekarskiego.

Joanna Kulińska – ZnanyLekarz.pl
Alfa Clinic

Rejestracja

575 701 602
kontakt@alfa-clinic.pl

Poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-14:00


ALFA CLINIC CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.
ul. Gen. Władysława Andersa 20/U1
80-175 Gdańsk


Wskazówki dojazdu:

PARKING KLINIKA

Facebook Instagram Youtube TikTok Linkedin Whatsapp

Wskazówki dojazdu

Nawiguj do Nas

PARKING KLINIKA