dr n. med. Hanna Storoniak

internista, nefrolog, transplantolog

Specjalista przyjmuje w Alfa Clinic w Gdańsku, gdzie możesz umówić się na wizytę zarówno online, jak i telefonicznie.

Umów wizytę onlineUmów wizytę telefonicznie
dr n. med. Hanna Storoniak

Dr n. med. Hanna Storoniak to specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych, nefrologii i transplantologii klinicznej. Uzyskała tytuł zawodowy lekarza studiując na Akademii Medycznej w Gdańsku w latach 1998-2004. Po ukończeniu studiów odbyła staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym na Zaspie, co zakończyło się przyznaniem pełnego prawa wykonywania zawodu lekarza.

W latach 2005-2010 pracowała w Sheffield Teaching Hospital NHS Trust w Sheffield oraz The Cardiothoracic Centre w Liverpoolu na różnych oddziałach, zdobywając doświadczenie w dziedzinie chorób wewnętrznych. Od 2010 roku pracuje w Klinice Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych.

Dr Storoniak jest aktywnym członkiem Europejskiego Towarzystwa Nefrologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Transplantologicznego. Posiada bogate doświadczenie naukowe, będąc autorką i współautorką wielu publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych. Głównym obszarem jej zainteresowań zawodowych jest pełna diagnostyka i leczenie chorób nerek oraz prowadzenie pacjentów po przeszczepieniu nerek.

W zakresie porad lekarz specjalizuje się w nefrologii i transplantologii, zajmując się między innymi nadciśnieniem, chorobami nerek, kłębuszkowym zapaleniem nerek, niewydolnością nerek, odmiedniczkowym zapaleniem nerek oraz zapaleniem nerek.

Hanna Storoniak – ZnanyLekarz.pl
Alfa Clinic

Rejestracja

575 701 602
kontakt@alfa-clinic.pl

Poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-14:00


ALFA CLINIC CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.
ul. Gen. Władysława Andersa 20/U1
80-175 Gdańsk


Wskazówki dojazdu:

PARKING KLINIKA

Facebook Instagram Youtube TikTok Linkedin Whatsapp

Wskazówki dojazdu

Nawiguj do Nas

PARKING KLINIKA