dr n. med. Hanna Jankowska

kardiolog

Specjalista przyjmuje w Alfa Clinic w Gdańsku, gdzie możesz umówić się na wizytę zarówno online, jak i telefonicznie.

Umów wizytę onlineUmów wizytę telefonicznie
dr n. med. Hanna Jankowska

Dr n. med. Hanna Jankowska to specjalista w zakresie chorób wewnętrznych i kardiologii. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalizację z chorób wewnętrznych uzyskała w 2005 roku, pracując w Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Powiatowego w Kartuzach. Kolejną specjalizację, z zakresu kardiologii, zdobyła w 2008 roku w Szpitalu Specjalistycznym Św. Wojciecha Alberta w Gdańsku.

Dr Jankowska ma wieloletnie doświadczenie w diagnostyce chorób serca, zwłaszcza w obszarze echokardiografii. Naukę echokardiografii rozpoczęła jako lekarz chorób wewnętrznych w 2002 roku i kontynuowała przez 10 lat pracy w Oddziale Kardiologii Szpitala na Zaspie. Uczestniczyła w kursach i konferencjach z zakresu echokardiografii, zdobywając także doświadczenie na stażach w renomowanych miejscach, takich jak Pracownia Echokardiografii Instytutu Kardiologii w Aninie oraz Klinika Kardiologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Od 2010 roku posiada akredytację indywidualną w zakresie echokardiografii, co umożliwia jej wykonywanie różnorodnych badań w tym obszarze. Pracuje obecnie w Zakładzie Diagnostyki Chorób Serca Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, gdzie zajmuje się diagnostyką zajęcia serca u pacjentów z sarkoidozą oraz przeprowadza badania echokardiograficzne u pacjentów leczonych onkologicznie. Jej praktyka obejmuje badania echo zarówno u dorosłych, jak i u dzieci od 6 roku życia.

Specjalista leczy różne schorzenia serca, w tym zawał serca, chorobę wieńcową, chorobę niedokrwienną serca, zakrzepicę żylną, sarkoidozę, niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, choroby serca, wady serca, miażdżycę oraz arytmie.

Hanna Jankowska – ZnanyLekarz.pl
Alfa Clinic

Rejestracja

575 701 602
kontakt@alfa-clinic.pl

Poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-14:00


ALFA CLINIC CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.
ul. Gen. Władysława Andersa 20/U1
80-175 Gdańsk


Wskazówki dojazdu:

PARKING KLINIKA

Facebook Instagram Youtube TikTok Linkedin Whatsapp

Wskazówki dojazdu

Nawiguj do Nas

PARKING KLINIKA