lek. Anna Połom

radiolog

Specjalista przyjmuje w Alfa Clinic w Gdańsku, gdzie możesz umówić się na wizytę zarówno online, jak i telefonicznie.

Umów wizytę onlineUmów wizytę telefonicznie
lek. Anna Połom

Doktor Anna Połom to doświadczony radiolog, specjalista w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny na wydziale lekarskim w 2016 roku. Po ukończeniu studiów, rozpoczęła staż podyplomowy w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, który zakończyła pełnym prawem do wykonywania zawodu lekarza.

W 2018 roku doktor Połom rozpoczęła pięcioletnią specjalizację w dziedzinie Radiologii i diagnostyki obrazowej w Zakładzie Radiologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Tytuł specjalisty uzyskała po zdaniu Europejskiego Egzaminu Specjalizacyjnego EDIR (European Diploma in Radiology) w 2022 roku.

Jej wiedza i doświadczenie są nieustannie poszerzane poprzez uczestnictwo w licznych kursach i wykładach doskonalących umiejętności, takich jak CMKP (Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego), RSNA (Radiological Society of North America), oraz udział w zjazdach Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego (PLTR).

Doktor Anna Połom specjalizuje się w radiologii i diagnostyce obrazowej, skupiając się na leczeniu chorób tarczycy, bólach brzucha, guzach tarczycy, zapaleniu trzustki, kamicy nerkowej, raku trzustki, chłoniaku, miażdżycy, chorobach węzłów chłonnych oraz chorobach wątroby. Pacjenci cenią ją za profesjonalizm, dokładność i troskę o ich zdrowie.

Anna Połom – ZnanyLekarz.pl

Alfa Clinic

Rejestracja

575 701 602
kontakt@alfa-clinic.pl

Poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-14:00


ALFA CLINIC CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.
ul. Gen. Władysława Andersa 20/U1
80-175 Gdańsk


Wskazówki dojazdu:

PARKING KLINIKA

Facebook Instagram Youtube TikTok Linkedin Whatsapp

Wskazówki dojazdu

Nawiguj do Nas

PARKING KLINIKA