lek. Anita Gawlińska

Ginekolog

Specjalista przyjmuje w Alfa Clinic w Gdańsku, gdzie możesz umówić się na wizytę zarówno online, jak i telefonicznie.

Umów wizytę onlineUmów wizytę telefonicznie
lek. Anita Gawlińska

Dr Anita Gawlińska to wybitna specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa, zdobywająca zaufanie pacjentek dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i empatii. Absolwentka renomowanego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, posiada bogate doświadczenie zdobyte w pracy na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Niezmiennie dążąc do doskonalenia swoich umiejętności, dr Gawlińska kontynuuje swój profesjonalny rozwój, uczestnicząc w licznych kursach doszkalających z zakresu ultrasonografii, technik operacyjnych oraz nowoczesnych metod leczenia schorzeń kobiecych. Obecnie poświęca się także studiom podyplomowym z zakresu uroginekologii, wnosząc nowatorskie podejście do tej jeszcze mało rozpowszechnionej dziedziny medycyny w Polsce.

Szczególne zainteresowanie dr Gawlińskiej skupia się na leczeniu zaburzeń dna miednicy mniejszej, obniżenia narządu rodnego oraz nietrzymania moczu, niezależnie od ich przyczyny. Jej praktyka opiera się na najnowszych osiągnięciach medycyny, zgodnych z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, co gwarantuje pacjentkom kompleksową i skuteczną opiekę.

W codziennej praktyce zawodowej dr Gawlińska kładzie ogromny nacisk nie tylko na profesjonalizm i fachowość, lecz także na stworzenie atmosfery zaufania, komfortu i bezpieczeństwa podczas wizyty w gabinecie ginekologicznym. Jej troskliwe podejście sprawia, że pacjentki czują się zrozumiane i wsparcie w każdym aspekcie swojego zdrowia. Dla dr Gawlińskiej opieka nad kobiecym zdrowiem to nie tylko obowiązek zawodowy, lecz przede wszystkim powołanie do służenia innym.

Anita Gawlińska – ZnanyLekarz.pl
Alfa Clinic

Rejestracja

575 701 602
kontakt@alfa-clinic.pl

Poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-14:00


ALFA CLINIC CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.
ul. Gen. Władysława Andersa 20/U1
80-175 Gdańsk


Wskazówki dojazdu:

PARKING KLINIKA

Facebook Instagram Youtube TikTok Linkedin Whatsapp

Wskazówki dojazdu

Nawiguj do Nas

PARKING KLINIKA